Ведмеді-сусіди: Зимові канікули

Ведмеді-сусіди: Зимові канікули (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ведмеді-сусіди: Зимові канікули» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Медведи-соседи: Зимние каникулы / Boonie Bears: Homeward Journey

На носі Новий рік. Як і годиться у лісі, звірі збираються відзначати його з розмахом. Але про це нічого не знає лісоруб Вік. А навіть якщо і знав би, то йому немає діла до життя звірів, адже він збирається вирубати ліс. Для цього Вік винайшов спеціальну машину, за допомогою якої в лічені години в лісі буде спиляно половину дерев. Перешкодити планам дроворуба під силу тільки двом мешканцям лісу – братам ведмедям. Навряд чи вони зможуть чимось допомогти своїм лісовим сусідам – взимку вони міцно-міцно сплять. Але варто спробувати їх розбудити. Адже до цього тільки їм вдавалося приборкати підступного дроворуба.

Мультфільм «Ведмеді-сусіди: Зимові канікули» – це ще один повнометражний мультфільм про вічну боротьбу між лісорубом і двома ведмедями. Батьківщина героїв – Китай. Вперше вони з'явилися на екрані в 2012 році і визнані кращим дитячим шоу країни. З тих пір знято понад 200 13-хвилинних епізодів і два повнометражних мультфільми.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2013
Країна
Китай
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Дженні Ен, Брайан Балок, Доріан Чен, Дін Чунг, Томмі Чунг
Режисер
Фуюан Ліу
Сценарій
Тачі Куї, Куе Даї
Прокат
З 15 січня 2015 по 21 січня 2015
Тривалість
70 хв.