Ведмедики Буні: Секрети цирку

Ведмедики Буні: Секрети цирку (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ведмедики Буні: Секрети цирку» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мишки Буни: Тайна цирка / Boonie Bears: The Big Top Secret

Ніхто в лісі й подумати не міг, що нерозлучні друзі Браяр та Брамбл можуть не порозумітися. А якби хтось наважився сказати, що вони посваряться, його б зовсім засміяли. Але в житті повно сюрпризів, а будь-яка дружба має пройти через випробування. Настав час дізнатися один одного краще. Знайомтеся: Браяр, король циркової арени! Тепер він відомий артист. І старі друзі йому стали не цікаві. Але хто першим прийде до нього на допомогу, якщо він втрапить у халепу?

Мультфільм «Ведмедики Буні: Секрети цирку» є третім повнометражним мультфільмом про пригоди друзів. Уперше герої з'явилися на екрані 2012 року. Мультсеріал про двох невгамовних ведмедів та їхні пригоди вийшов у Китаї і відразу ж став найпопулярнішим дитячим шоу в країні. На сьогодні знято понад 200 серій і інтерес юних глядачів не згасає. Повнометражні мультфільми про ведмедів вийшли 2014-го та 2015 років і незмінно потрапляли до лідерів прокату.

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2016
Країна
Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Чжан Вей, Хін Йуан
Режисер
Дінг Ліанг
Сценарій
Юн Сюй, Квін Ван
Прокат
З 28 липня 2016 по 05 серпня 2016
Скидки в будни и выходные весь день с
28 июля 2016 г. (во Львове Форум не действуют)
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
0+