Борг проти Макінроя (12+)

Борг проти Макінроя (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Борг проти Макінроя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Борг против Макинроя / Borg McEnroe

У світі великого тенісу у 1980 році було дві зірки – Бйорн Борг (Сверрір Гуднасон) та Джон Макінрой (Шайа ЛаБаф). Кожен з них мав за плечима суттєвий набір нагород найвищого ґатунку з різних турнірів. Проте однозначне та беззаперечне лідерство одного з них було можливим лише за певної умови – перемогти іншого. Фінальна зустріч на Уімблдонському турнірі Борг проти Макінроя прикула до себе увагу поціновувачів спорту з усього світу.

Спортивна драма «Борг проти Макінроя» створена за реальними подіями. Шведський режисер Янус Мец Педерсен зайнявся постановкою фільму, а сценарій належить Ронні Сандалю. Зйомки проходили у Гетеборгу, Лондоні, Празі та Монако. Сцени з юним Боргом, який лише вчиться грати у теніс, знімали у Седертельє – його рідному місті. Актора, що виконав роль Борга обрали через неймовірну зовнішню схожість зі спортсменом. А от Шайа ЛаБаф, що зіграв Макінроя, сам вийшов на творців фільму з проханням зіграти в ньому. Актор зізнався, що характер Макінроя йому близький та цікавий.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Швеція, Фінляндія, Данія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, спорт
В головних ролях
Шайа ЛаБаф, Сверрір Гуднасон, Стеллан Скарсгард, Девід Бамбер, Бйорн Гранат
Режисер
Янус Мец Педерсен
Сценарій
Ронні Сандал
Прокат
З 12 жовтня 2017, орієнтовно по 18 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+