Юність

Юність (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Юність» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Отрочество / Boyhood

У центрі сюжету картини – життя Мейсона (Еллар Колтрейн). Його мама Олівія (Патріція Аркетт) самотужки виховує двох дітей – його та Саманту (Лорелей Лінклейтер). Оповідь починається, коли хлопчику всього 6 років. Рік за роком він дорослішає, спостерігає за змінами у собі та оточуючих його людях та робить висновки про складнощі життя.

Картина «Юність» вперше була представлена на кінофестивалі «Сандерс», а у лютому 2014 року була одним з претендентів на кращий фільм Берлінського кінофестивалю. Незвичний проект, автором та режисером якого являється Річард Лінклейтер, здобув срібного ведмедя фестивалю за кращу режисерську роботу. Зйомки фільму тривали 12 років та згідно контракту виконавці головних ролей не могли мінятися. Схожі ідеї реалізують англійські документалісти, знімаючи життя реальних людей через значні проміжки часу. Унікальність даного проекту у тому, що подібний замисел вперше втілено в життя, до того ж фільм ігровий, а не документальний.

imbd_logo Created with Sketch.
7.9/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Патріція Аркетт, Еллар Колтрейн, Ітан Хоук, Лорелей Лінклейтер, Нік Краузе, Тамара Джолейн
Режисер
Річард Лінклейтер
Сценарій
Річард Лінклейтер
Прокат
З 17 липня 2014
Тривалість
166 хв.
Вікові обмеження
16 років