Брама (16+)

Брама (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Брама» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Брама

Події розгортаються у зоні відчуження неподалік зруйнованої вибухом Чорнобильської АЕС. Баба Пріся (Ірма Вітовська), її донька (Віталіна Біблів) та дорослий онук (Ярослав Федорчук) живуть окремо від людей. Ті явища, які вони щодня бачать на власні очі, не піддаються ніяким поясненням з точки зору логіки та здорового глузду.

Фантастичний фільм жахів «Брама» знято режисером Володимиром Тихим за мотивами п’єси Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів». Твір цього року визнано найкращою закордонною п’єсою у Франції. Театральна постановка з успіхом ішла на сценах України та Європи. Актори, що з’являються у екранізації, спершу виконували свої ролі у театрі. Фільм переміг у одному з відборів Держкіно та отримав фінансування від держави у розмірі 8,9 млн.грн. Зйомки проходили у зоні відчуження, у селі Лучанки на Житомирщині. Акторам на знімальному майданчику доводилось стикатися з дикими тваринами, які самі виходили до людей.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
трилер, комедія, містика, українське
В головних ролях
Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко, Дмитро Тубoльцев
Режисер
Володимир Тихий
Сценарій
Володимир Тихий
Прокат
З 26 липня 2018, орієнтовно по 15 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16+