13-й район: Цегляні маєтки

13-й район: Цегляні маєтки (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «13-й район: Цегляні маєтки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

13-й район: Кирпичные особняки / Brick Mansions

Події картини «13-й район: Цегляні маєтки» розгортаються у відділеному від решти світу районі міста. Тут панують свої закони і вижити тут зможе не кожен. Детектив Деміен Томасо (Пол Уокер) отримує завдання знайти у цій частині міста зброю масового знищення та зробити усе, аби її знешкодити. Навіть знаючи, кого і де шукати, Деміен не наважується діяти самотужки. Його напарником стане Ліно (Давід Белль), який досконало орієнтується в хрущобах та має свої рахунки з місцевими бандитами.

Пройшло 10 років з моменту виходу на екрани бойовика за сценарієм легендарного Люка Бессона. Культовий фільм французи вирішили перезняти спільно з канадцями. Як і в оригінальній стрічці одну з провідних ролей зіграв засновник паркуру Давід Белль. До вміння вільно рухатися у будь-яких обставинах і по будь-якому рельєфу, Белль відноситься не просто як до спорту, це спосіб життя. Друга головна роль дісталася Полу Уокеру, що загинув у листопаді минулого року. Даний фільм став передостаннім у його кар’єрі.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2014
Країна
Франція, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, драма, кримінал
В головних ролях
Пол Уокер, Давід Белль, RZA, Роберт Мейллет, Карло Рота
Режисер
Каміль Деламарр
Сценарій
Люк Бессон, Бібі Насері
Прокат
З 08 травня 2014
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
14 років