Моє діамантове розлучення (16+)

Моє діамантове розлучення (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Моє діамантове розлучення» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Великолепная / Brillantissime

Події розгортаються у Ніцці у наші дні. Тут у просторій квартирі з чоловіком-красенем живе Анжела (Мішель Ларок). Вона переконана, що її життя – це суцільна казка, хоча іноді все ж таки відвідує психотерапевта. Та якось напередодні Різдва Анжелу спіткала низка розчарувань. Чоловік сказав, що йде від неї, а донька-підліток втекла з дому, аби жити разом зі своїм хлопцем. Жінці потрібно взяти себе в руки та вирішити як жити далі. Могла б щось порадити мама, та у неї свої клопоти і занадто деспотичний підхід до оточуючих. Подруга уникає спілкування, а психотерапевт, на якого покладено останню надію, поводить себе непередбачувано.

Комедійна мелодрама «Моє діамантове розлучення» – це режисерський дебют акторки Мішель Ларок. За свою акторську кар’єру вона знялася в 70 стрічках, а також написала сценарії до кількох фільмів. Сценарій до свого першого фільму писала спільно з Лайонелом Дутемплом та Бенжаміном Моргеном.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Мішель Ларок, Россі де Пальма, Кад Мерад, Франсуаза Фабіан, Жюльєн Арруті, Надеж Боссон-Діаньє
Режисер
Мішель Ларок
Сценарій
Мішель Ларок, Лайонел Дутемпл, Бенжамін Морген
Прокат
З 10 травня 2018, орієнтовно по 23 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 10 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+