Пекло

Пекло (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пекло» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Brimstone

Події розгортаються в невеликому містечку, де вся влада належить фанатичному проповіднику (Гай Пірс). За будь-який відступ від правил, які він диктує, чекає суворе покарання. Ліз (Дакота Фаннінг) одна виховує маленьку дочку. Щоб дати своїй дівчинці шанс на нормальне життя, вона змушена боротися і виживати. Тим часом проповідник зробить все, щоб Ліз розплатилася за свої «гріхи».

Детективний трилер «Пекло» створений завдяки спільним зусиллям кінематографістів з багатьох країн. У роботі брали участь громадяни Нідерландів, Франції, Німеччини, Бельгії, Швеції і Великобританії. В цілому робота над фільмом тривала 6 років. Автором сценарію і режисером фільму став Мартін Кулховен з Нідерландів. Зйомки велися на території Німеччини, Австрії, Угорщини та Іспанії. Головну жіночу роль виконала Дакота Фаннінг, хоча спочатку очікувалося, що вона дістанеться Мії Васіковській. Прем'єра фільму відбулася на Венеціанському кінофестивалі.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2016
Країна
Франція, Німеччина, Нідерланди
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, детектив, вестерн
В головних ролях
Дакота Фаннінг, Керіс ван Хаутен, Кіт Харінгтон, Гай Пірс, Пол Андерсон, Карла Юрі
Режисер
Мартін Кулховен
Сценарій
Мартін Кулховен
Прокат
З 12 січня 2017, орієнтовно по 18 січня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
12 січня 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
148 хв.
Вікові обмеження
18+