Мiсто пороку

Мiсто пороку (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мiсто пороку» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Город порока / Broken City

"Місто пороку" - кримінальна драма про поліцейського Біллі Таггерта (Марк Уолберг). Опинившись не в тому місці не в той час, він позбавляється улюбленої роботи. Пропозиція, яка на перший погляд пророкує непоганий заробіток, обертається для нього пасткою. Мер Нью-Йорка (Рассел Кроу) упевнений у зраді своєї дружини (Кетрін Зета-Джонс) і вирішує свої сімейні проблеми, зробивши крайнім копа з сумнівною репутацією. Справедливість на боці головного героя, але чи буде це означати його перемогу в сутичці з впливовим і шановним мером?

"Місто пороку" - режисерська робота Аллена Хьюза ("Книга Ілая"), кожен фільм якого можна назвати шедевром. Для гри в "Місті пороку" він зібрав зоряний акторський склад. Головна роль дісталася Марку Уолбергу, номінованому на "Оскар" як кращий актор другого плану за фільм "Відступники". Компанію Уолбергу склали оскароносні Рассел Кроу і Кетрін Зета-Джонс.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Марк Уолберг, Рассел Кроу, Кетрін Зета-Джонс, Баррі Пеппер, Кайл Чандлер
Режисер
Аллен Хьюз
Сценарій
Брайан Такер
Прокат
З 14 березня 2013
Тривалість
109 хв.
Вікові обмеження
16 років