Брати. Остання сповідь

Брати. Остання сповідь (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Брати. Остання сповідь» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Братья. Последняя исповедь / Брати. Остання сповідь

У невелике карпатське містечко приїжджає письменниця (Наталка Половинка), щоб читати лекції в місцевому монастирі. Один із слухачів – літній чоловік Войтко (Олег Мосійчук, Микола Береза). Письменниця дізнається дивовижну історію життя Войтка і його рідного брата Станіслава (Віктор Демерташ, Роман Луцький). З раннього дитинства вони все ділять на двох. Одна мама, одна іграшка. А потім – одна на двох любов, ніжна Ївга (Вероніка Шостак) і один на двох син. Останні 40 років брати не спілкуються. Тепер їх одвічне суперництво полягає в бажанні не померти першим.

Драма «Брати: Остання сповідь» знята Вікторією Трофименко. Будучи студенткою режисури в університеті ім. І. Карпенка-Карого вона домоглася права екранізації культового шведського письменника Торґні Ліндґрен. Фільм об’їздив увесь світ і був представлений на 21 кінофестивалі. Міжнародний московський кінофестиваль присудив приз Наталці Половинці як кращій актрисі, а також удостоїв фільм призу кінокритиків.

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2013
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма
В головних ролях
Микола Береза, Віктор Демерташ, Юрій Денисенков, Роман Луцький, Олег Мосийчук, Наталія Половинка, Вероніка Шостак
Режисер
Вікторія Трофименко
Сценарій
Торгні Ліндгрен, Вікторія Трофименко
Прокат
З 24 вересня 2015 по 07 жовтня 2015
Знижки в будні весь день з:
28 вересня 2015 р.
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16 років