Шалений Будапешт (16+)

Шалений Будапешт (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шалений Будапешт» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мальчишник в Европе / Budapest

Якою б багатою не була ваша фантазія, та коли справа дійде до організації шаленої вечірки допомога цих двох буде не зайвою. Вінсент (Маню Пайє) та Арно (Джонатан Коен) знаються на тому, як влаштувати незабутнє дозвілля. Колись вони навчались в престижній бізнес-школі та встигли попрацювати на високооплачуваних і нудних роботах. А зрештою зрозуміли своє покликання. Тепер вони організовують передвесільні вечірки для сміливих хлопців. І найбільше для цього дійства підходить місто Будапешт.

Французька комедія «Шалений Будапешт» заснована на реальних подіях. Двоє французів, що дружать ще з коледжу, відкрили тур-агентство, що спеціалізується на поїздках до Будапешту. Серед розваг, що пропонуються клієнтам – можливість поїздити на танку та постріляти з автомату. Вони імітують викрадення та вбивства аби полоскотати нерви клієнтам. Один з авторів сценарію Симон Мутайру у 2014 році зв'язався з хлопцями та почав роботу над фільмом.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Алікс Пуасон, Аліс Белаіді, Маню Пайє, Джонатан Луіс, Джонатан Коен, Месьє Пуп
Режисер
Ксав’є Жан
Сценарій
Симон Мутайру, Маню Пайє
Прокат
З 02 серпня 2018, орієнтовно по 15 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
16+