Нестримний

Нестримний (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нестримний» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Неудержимый / Bullet to the Head

У цьому світі є бізнес, в який не беруть дилетантів. У нього дуже складно потрапити й практично неможливо вийти за своїм бажанням. Тим не менше в цій сфері існує велика плинність кадрів, а звільнення відбувається за допомогою пострілу в голову. Йдеться, як ви, напевно, вже здогадалися, про кримінальний світ. А людину, яка займається звільненнями, звуть Джиммі Бобо (Сильвестр Сталлоне).

Джиммі - найманий вбивця. Його розум завжди холодний, а його тіло - це справжня зброя. Він по-справжньому нестримний і за довгий період своєї роботи ще жодного разу не дав осічки. Але кращі роки наближаються до заходу, і Джиммі хочеться пожити спокійним життям, насолодившись кращими її моментами разом зі своєю коханою. Він дає дамі свого серця обіцянку закінчити кар'єру найманого вбивці, проте виконати його, схоже, так просто не вдасться.

«Нестримний» - справжній подарунок для тих, хто скучив за класичним бойовиком 90-х. Герої в цих фільмах неймовірно харизматичні, зло абсолютно, а погоні і перестрілки відрізняються приголомшливою ефектністю.

Незадовго до виходу Джиммі на заслужену "пенсію" його напарника і друга вбивають. Всі думки про кінець кар'єри розвіюються як дим. Перед головним героєм тепер стоїть лише одна мета: помститися. Все інше несуттєво. Дивно, але цю ж мету переслідує і нью-йоркський поліцейський, за смерть напарника якого у відповіді ті ж люди, яких шукає Джиммі.

Пошук винних у смерті друзів виводить наш незвичайний дует з задвірок Нового Орлеана в довгі коридори вашингтонських урядових будівель. Все виявляється набагато складніше, ніж могло здатися на перший погляд, але головні герої вже прийняли рішення і готові піти на все, щоб помститися.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
російська
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Сильвестр Сталлоне, Санг Кенг, Сара Шахи, Адевале Акінойе-Агбаже
Режисер
Уолтер Хілл
Сценарій
Алессандро Камон, Алексіс Ноулент
Прокат
З 07 лютого 2013
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
16 років