Ланцюговий пес (18+)

Дивіться фільм Ланцюговий пес (18+) (Цепной пёс) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Ланцюговий пес (18+) 2017 року.
Цепной пёс / Bullet Head

На околиці міста стоїть занедбана споруда. Це поліцейський склад. На думку багатьох, тут не має бути нічого цікавого або ж цінного. Проте злочинці (Едріан Броуді, Джон Малкович) вирішують викрасти те, що там зберігається. І їм би вдалося здійснити задумане, якби не надійна охорона. Це не озброєна варта і не хитра сигналізаційна система, а всього лиш ланцюговий пес – собака по кличці ДеНіро. Той, хто залишив безжальну тварину стерегти склад, не помилився. Викрасти звідси нічого не вдасться.

Кримінальна драма «Ланцюговий Пес» про невдале пограбування поліцейського складу зібрала під своїми знаменами зірковий акторський склад. Володар премії «Оскар» за кращу чоловічу роль Едріан Броуді та Джон Малковіч, який двічі претендував на здобуття престижної нагороди зіграли грабіжників. Роль принципового правоохоронця виконав Антоніо Бандерас, який дедалі частіше з’являється на екранах у цьому амплуа. Режисурою та сценарієм займався Пол Солет, у доробку якого здебільшого трилери та жахи.

Рік
2017
Країна
Болгарія
Озвучений
українською мовою
Жанр
кримінал
В головних ролях
Антоніо Бандерас, Едріан Броуді, Джон Малкович
Режисер
Пол Солет
Сценарій
Пол Солет
Прокат
З 07 грудня 2017, орієнтовно по 13 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
18+