Палає, палає, палає

Палає, палає, палає (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Палає, палає, палає» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Burn Burn Burn

29-річний Ден (Джек Фартінг) завжди був душею компанії. Без нього не обходилася жодна вечірка. Разом з кращими подругами Алекс (Хлоя Піррі) і Сеф (Лаура Кармайкл) Ден міг перевернути гори. Все змінилося, коли хлопець помер. Як це зазвичай буває, після похорону оголосили заповіт. Ден велів друзям розвіяти його прах в різних куточках країни. Для цього друзям доведеться відправитися в подорож по Великобританії. Знаючи про свою швидку смерть Ден не полінувався і записав на камеру докладну відеоінструкцію що і де їм належить зробити. У повній впевненості, що виконують останню волю покійного, друзі, самі того не підозрюючи, вирішать безліч своїх життєвих проблем.

Комедійна драма «Палає, палає, палає» знята в Великобританії. Незвичайний спосіб продемонструвати зв'язок між живими і мертвими прийшов в голову жіночому колективу – режисерові Чанії Баттон і сценаристу Чарлі Ковелл. Для обох це дебютна робота на великому екрані.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2015
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Лаура Кармайкл, Джозеф Демпсі, Хлоя Піррі, Джек Фартінг
Режисер
Чанія Баттон
Сценарій
Чарлі Ковелл
Прокат
З 24 листопада 2016, орієнтовно по 30 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
24 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
16+