Швидше за кроликів

Швидше за кроликів (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Швидше за кроликів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Быстрее, чем кролики /

Головні герої комедії «Швидше за кроликів» – ті самі знайомі Льоша (Леонід Барац), Каміль (Каміль Ларін), Славік (Ростислав Хаіт) та Саша (Олександр Демідов). Цього разу друзі опиняються в жахливій ситуації. Прокинувшись після запальної вечірки, вони не розуміють – де вони, що сталося та хто усі ці люди, що їх оточують. За стіною – моторошна знахідка, покійник. Невесела компанія вирішує, що потрапила «по той бік життя». Залишається лише готуватися до страшного суду. Чи вдасться чоловікам, з їхнім-то досвідом виплутуватися з будь-якої халепи, додати ясності у цю історію?

Чергове кінодітище «Квартету І» «Швидше за кроликів», як і багато попередніх, народилось на основі однойменного спектаклю. Московські театральні афіші анонсують виставу як найсмішнішу у сезоні. Самі ж творці називають її «трагіфарсом про життя та смерть». Наявність чорного гумору, як і сама сюжетна лінія, суттєво відрізняють дану картину від звичних для глядачів комедій, що ґрунтуються на розмовах чоловіків середнього віку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Леонід Барац, Олександр Демідов, Каміль Ларін, Ростислав Хаіт, Артем Смола, Нонна Гришаєва
Режисер
Дмитро Дяченко
Сценарій
Леонід Барац, Сергій Петрейков, Ростислав Хаіт
Прокат
З 02 січня 2014
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років