Голгофа

Голгофа (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Голгофа» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Голгофа / Calvary

Головний герой драми «Голгофа» – католицький священик отець Джеймс (Брендан Глісон). Він живе у невеличкому містечку в Ірландії і добросовісно трудиться, намагаючись зробити своїх прихожан кращими. Одного разу до нього на сповідь приходить чоловік, який не приховує своїх планів. Незнайомець збирається вбити отця Джеймса. Логіка проста – багато років цей чоловік страждав від сексуального насилля зі сторони служителя церкви, який вже помер. Смерть подібного покидька не викликала б резонансу в суспільстві. А вбивши добросовісного та чесного служителя, він доб’ється необхідної уваги до проблеми. Замість того, аби заявити у поліцію, або ж піддатися паніці, пастир намагається у відведений злочинцем тиждень допомогти своїм парафіянам змінити життя на краще.

Творець фільму – ірландський кінорежисер та сценарист Джон Майкл МакДона – позиціонує його як чорну трагікомедію. Фільм показано на трьох міжнародних кінофестивалях і він отримав високу оцінку критиків.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2014
Країна
Ірландія, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Брендан Глісон, Кріс О’Дауд, Келлі Райллі, Эйден Гіллен, Ділан Моран
Режисер
Джон Майкл МакДона
Сценарій
Джон Майкл МакДона
Прокат
З 01 травня 2014 по 14 травня 2014
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
14 років