Перший месник: Друга війна

Перший месник: Друга війна (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Перший месник: Друга війна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Первый мститель: Другая война / Captain America: The Winter Soldier

Фільм «Перший месник: Друга війна» продовжить історію Стіва Роджерса (Кріс Еванс) після подій, зображених у картині «Месники». Капітан Америка живе у Вашингтоні та намагається зрозуміти сучасний світ. Трапляється так, що організацію Щ.И.Т. атаковано, і це ставить під загрозу весь світ. Сам того не бажаючи, Стів опиняється у центрі брудних інтриг, які лише погіршують стан речей. Коли ситуація прояснюється, Капітан Америка та Чорна вдова (Скарлетт Йоханссон) об’єднують зусилля для боротьби з новим ворогом – Зимовим солдатом (Себастіан Стен). Несподівано пропонує свою допомогу у боротьбі за світ і новий герой Яструб (Ентоні Макі). Тільки злагоджені дії трьох героїв зможуть попередити катастрофу, що наближається.

Картина «Перший месник: Друга війна» є сиквелом «Першого месника». Зйомки фільму проходили з квітня по липень 2013 року у відомих місцях Вашингтона. В одному зі своїх інтерв’ю виконавець головної ролі Кріс Еванс розповів, що його контракт передбачає зйомки у шести фільмах у ролі Стіва Роджерса: три картини про Месників і ще три про Капітана Америку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Кріс Еванс, Скарлетт Йоханссон, Кобі Смолдерс, Хейлі Етвелл, Емілі ВанКемп, Семюел Л. Джексон, Себастіан Стен, Ентоні Макі
Режисер
Ентоні Руссо, Джо Руссо
Сценарій
Крістофер Маркус, Стівен МакФілі, Ед Брубейкер
Прокат
З 03 квітня 2014
Тривалість
136 хв.
Вікові обмеження
14 років