Капітан Філліпс

Капітан Філліпс (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Капітан Філліпс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Капитан Филлипс / Captain Phillips

Капітан Філліпс – це символ мужності всіх, хто протистоїть сомалійським піратам. Це екранізація мемуарів справжнього моряка Річарда Філліпса, які він написав після звільнення з полону. Трагедія сталася у квітні 2009 року. Велике вантажне судно MV Maersk Alabama стало мішенню для нападу піратів. Капітан Річард Філліпс (Том Хенкс) вирішив боротися до останнього. Завдяки мужності моряків пірати так і не взяли судно, але їм вдалося захопити у полон капітана.

«Капітан Філліпс» – це екранізація мемуарів Річарда Філліпса «Обов’язок капітана», що були написані невдовзі після його звільнення з полону. Права на екранізацію унікальної історії придбала Columbia Pictures. У режисерське крісло посадили номінанта на премію «Оскар» Пола Грінграсса («Ультиматум Борна», «Перевага Борна», «Загублений рейс»). Запрошений для головної ролі Том Хенкс неодноразово консультувався с головним учасником тих подій, приїжджаючи до нього через всю країну. За роботу актора над роллю капітана, що побував у піратському полоні, йому пророкують присудження премії «Оскар».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма, біографія
В головних ролях
Том Хенкс, Баркхад Абді, Баркхад Абдірахман, Файсал Ахмед, Махат М. Алі, Майкл Чернус
Режисер
Пол Грінграсс
Сценарій
Біллі Рей, Річард Філліпс, Стефан Телті
Прокат
З 28 листопада 2013
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
14 років