Капітан Фантастік

Капітан Фантастік (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Капітан Фантастік» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Капитан Фантастик / Captain Fantastic

Головний герой фільму – Бен (Вігго Мортенсен) – у сучасному суспільстві бачить одні недоліки. Він не вважає за потрібне віддавати дітей до школи. Та й все життя в соціумі здається йому неправильним. Тому разом з дружиною і шістьма дітьми він переїхав у глухі ліси. Тут сімейство полює та лазить по горах. Разом вони читають класичну літературу і вивчають філософію. Але із сучасним світом дітям все ж доведеться зіткнутися. Їхня мати проходить лікування в клініці і там кінчає життя самогубством. Щоб потрапити на похорон батько і діти вперше за 10 років виходять на люди.

Драма «Капітан Фантастік» – дітище Метта Росса, він самостійно написав сценарій і режисирував картину. Свою кар'єру Росс почав як актор, а даний фільм – його друга робота для великого екрану. За картину про сім'ю, що живе далеко від цивілізації, режисер і сценарист-початківець удостоєний премії Особливий погляд Канського фестивалю і визнаний кращим режисером року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.9/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Вігго Мортенсен, Джордж МакКей, Саманта Іслер, Анналіса Бассо, Ніколас Хемілтон, Шрі Крукс
Режисер
Мет Росс
Сценарій
Мет Росс
Прокат
З 25 серпня 2016, орієнтовно по 07 вересня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
25 серпня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
16+