Космічна місія

Космічна місія (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Космічна місія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лунный флаг / Capture the Flag

Колись давно, в 1969 році, дідусь 12-річного Майка Голдвінга мав увійти до команди космонавтів, що летіли на Місяць. Однак в останній момент все помінялося і йому довелося залишитися на Землі. Відтоді дідусь дуже змінився і не хоче спілкуватися зі своєю сім'єю. Через багато років НАСА формує новий загін космонавтів для ще одного польоту на Місяць. Енергійний хлопець готовий зробити все що завгодно, лише б дідусь помирився з сім'єю, повернувся до своєї улюбленої справи і взяв участь в новому польоті. Але коли Майк планував політ для дідуся, йому навіть на думку не могло спасти, що на Місяць відправиться і він разом зі своєю кращою подругою Еммі і її чарівним улюбленцем хамелеоном, який стане талісманом команди астронавтів.

Мультфільм «Космічна місія» про сім'ю космонавтів – робота мультиплікаторів з Іспанії. Прем'єрний показ мультфільму в Іспанії відвідав понад 1 мільйон осіб. Касові збори в перші три тижні перевищили 6 мільйонів євро.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2015
Країна
Іспанія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди
Режисер
Енріке Гато
Сценарій
Хорді Гасуль
Прокат
З 24 березня 2016 по 20 квітня 2016
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
0+