Караваджо: Форма темряви (0+)

Караваджо: Форма темряви (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Караваджо: Форма темряви» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Караваджо: Форма темноты / Caravaggio - The Soul and the Blood

«Караваджо: Форма темряви» — це кіноподорож життям, працями та стражденним існуванням Мікеланджело Мерізі да Караваджо, одної з найбільш суперечливих та загадкових фігур в історії мистецтва.

Караваджо був революційним художником, роботи якого залишаються актуальними і зараз. Він подорожував Італією в пошуках удачі чи, можливо, в пошуках себе, рятуючись від ворогів, яких постійно зустрічав на своєму шляху. 40 найвідоміших картин були відзняті в Мілані, Флоренції, Римі, Неаполі та Мальті. Для зйомок були відібрані саме ті місця, для яких Караваджо їх створював, а також 15 музеїв, де ці твори можна побачити і сьогодні.

Цей фільм розповідає історію творів Караваджо, звертаючи особливу увагу на його життя, сповнене світла й тіні, контрастів та суперечностей, геніальності та бунту. Стрічка розкриває весь спектр особистих переживань художника, що знайшли відображення у його шедеврах.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний, біографія
В головних ролях
Мануель Аньєллі, Марільяно Еммануель
Режисер
Хесус Гаркес Ламберт
Сценарій
Лора Альєві, Cosetta Lagani
Прокат
22 травня 2018
Знижки весь день
22 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
0+