Китайська головоломка

Китайська головоломка (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Китайська головоломка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Китайская головоломка / Casse-tête chinois

Сюжет французької мелодрами «Китайська головоломка» і справді схожий на головоломку. Головний герой картини – Ксавьє Руссо (Ромен Дюріс) довго не міг визначитися з головним вибором життя. Врешті одружився з англійкою Венді (Келлі Райллі). А коли життя, на його думку, налагодилося у всіх відношеннях, дружина вирішила піти від нього, забравши обох дітей. І не просто піти, а переїхати на край світу – до Нью-Йорка. Горював Ксавьє недовго, вирішив їхати слідом за нею та дітьми. Тепер у Венді нове кохання, а головному герою доведеться знову шукати своє місце у житті.

Комедійна мелодрама французького режисера Седріка Клапіша («Париж», «Іспанка», «Красуні») вже встигла завоювати популярність серед європейців. Клапіш, який отримав свого часу нагороди «Сезар» та Золотого ведмедя Берлінського кінофестивалю, не розчарує і цього разу. Для виконання провідних ролей він запросив акторів, яких до цього знімав у кращих своїх картинах.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
драма , мелодрама , комедія
В головних ролях
Ромен Дюріс , Одрі Тоту , Сесіль Де Франс , Келлі Райллі , Сандрін Холт , Флорі Бонавентура , Йохен Хаегеле , Бенуа Жако , Пабло Мюнье - Жакоб , Марго Мансар
Режисер
Седрік Клапиш
Сценарій
Седрік Клапиш
Прокат
З 15 травня 2014 по 28 травня 2014
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
16 років