Мобільник

Мобільник (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мобільник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мобильник / Cell

Головний герой фільму – художник Клайтон Рідделл (Джон Кьюсак). Перебуваючи далеко від дружини та сина, він стає свідком страшної картини. Всі люди, що розмовляли в той момент по телефону, в одну мить втрачають розум. Героя оточують криваві самогубства та убивства. А все через ураження імпульсом, який кожен отримав через свій мобільний. Світ заполонили істоти, що прагнуть вбити всіх, хто трапиться їм на шляху. Лише незначна частина людей залишилася в свідомості. Вони з останніх сил намагаються вижити. У компанії таких же як і він уцілілих Клайтон вирушає на пошуки своєї сім'ї.

Фантастичний трилер «Мобільник» є екранізацією однойменного роману Стівена Кінга, що вийшов в 2006 році. З моменту публікації говорили про майбутнє перенесення історії на екран. У 2009 році планувалося, що режисуру довірять Елаю Роту, однак той вибув з проекту і режисерське крісло зайняв Тод «Кіп» Вільямс. В адаптації сценарію брав участь сам Стівен Кінг.

imbd_logo Created with Sketch.
4.3/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, фантастика, трилер
В головних ролях
Оуен Тіг, Семюел Л. Джексон, Джон Кьюсак, Ізабель Фурман, Стейсі Кіч, Джошуа Мікель
Режисер
Тод «Кіп» Вільямс
Сценарій
Стівен Кінг, Адам Аллека
Прокат
З 07 липня 2016, орієнтовно по 20 липня 2016
Прем'єрний період у Львові Форум до
10 липня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
7 липня 2016 р.(У Львові Форум не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
18+