Півтора шпигуна

Півтора шпигуна (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Півтора шпигуна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Полтора шпиона / Central Intelligence

Майже в кожному класі знайдеться хлопець, над яким не знущається тільки ледачий. Саме таким учнем був Боб Стоун (Двейн Джонсон). Так що, залишивши стіни школи, він доклав максимум зусиль, щоб ніколи не повертатися до такого статусу. Тепер він смертельний агент ЦРУ. І мало в кого виникає бажання жартувати над ним. Стоун повертається до свого рідного міста, щоб побачитися з колишніми однокласниками. Один із них колись був «великою людиною», а тепер усього-на-всього бухгалтер (Кевін Харт). Напередодні зустрічі випускників ця парочка вплутується в халепу, в ході якої дізнаються про продаж військових секретів.

Комедія «Півтора шпигуна» про колишніх однокласників – дітище Роусона Маршалла Тербера («Ми – Міллери»). Кожен новий його фільм – успішніший за попередній. У цій картині він став співавтором сценарію і взявся за режисуру. Основні зйомки розпочалися наприкінці квітня 2015 року і тривали по липень. Знімали в різних містах штату Массачусетс.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Двейн Джонсон, Аарон Пол, Кевін Харт, Емі Райан, Меган Парк, Райан Хансен, Даніель Ніколет
Режисер
Роусон Маршалл Тьорбер
Сценарій
Айк Барінхолц, Девід Стассен, Роусон Маршалл Тьорбер
Прокат у Львові (King Cross)
З 30 червня 2016, орієнтовно по 27 липня 2016
Прем'єрний період до
6 липня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
7 липня 2016 р.(У Львові Форум не діють)
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16+