Робот Чаппі

Робот Чаппі (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Робот Чаппі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Робот по имени Чаппи / Chappie

Події розгортаються в майбутньому. Технології дозволили групі молодих вчених створити робота, який здатний мислити і відчувати. Новому другові вони дали ім'я Чаппі. Своєю поведінкою він нагадує дитину – невміло рухається, вивчає можливості свого «тіла», вчитиься розмовляти і розуміти, що відбувається навколо. Робот-дитина дивиться мультфільми і малює. Безтурботні для Чаппі і наповнені радістю для його творців дні швидко закінчуються. Робота, що має неймовірні можливості і здатність навчатися, викрадають. Чаппі опиняється в руках злочинців, які хочуть використовувати його як ідеального виконавця своїх ідей.

Фантастичний бойовик «Робот Чаппі» – це третій фільм південноафриканського режисера і сценариста Ніла Бломкампа («Район №9», «Елізіум»). Сценарій написаний Бломкампом у співавторстві з партнеркою за сценарієм «Району №9» Террі Татчелл. Зйомки картини проходили в Йоганнесбурзі з жовтня 2013 по лютий 2014 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2015
Країна
Мексика, США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Х'ю Джекман, Сігурні Уівер, Шарлто Коплі, Дев Патель, Міранда Фрігон, Хосе Пабло Кантільо
Режисер
Ніл Бломкамп
Сценарій
Ніл Бломкамп, Террі Татчелл
Прокат
З 12 березня 2015 по 01 квітня 2015
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
16 років