Повар на колесах

Повар на колесах (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Повар на колесах» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Повар на колесах / Chef

Головний герой комедії «Повар на колесах» – Карл Каспер (Джон Фавро). Його звільняють з престижної посади шеф-повара одного з ресторанів Лос-Анджелеса. Намагаючись не падати духом, Карл повертається у своє рідне місто Майамі. Тут він хоче налагодити новий бізнес, який в майбутньому міг би допомогти йому повернути втрачений статус. Повар вирішує організувати закусочну на колесах. Разом з тим було б непогано налагодити відносини з колишньою дружиною Інесс (Софія Вергара). Тільки ось менеджер ресторану Моллі (Скарлетт Йоханссон) займає усі його думки.

Вперше про фільм, де Джон Фавро буде одночасно режисером, автором сценарію та виконавцем головної ролі, заговорили рік тому, у квітні 2013. В свою комедію Фавро запросив Роберта Дауні мол., з який встиг успішно попрацювати на зйомках фільмів про Залізну людину. До роботи взялися у серпні 2013 року у Майамі. А для деяких сцен їздили у Новий Орлеан та Остін.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
комедія
В головних ролях
Скарлетт Йоханссон, Роберт Дауні мол., Софія Вергара, Джон Фавро, Дастін Хоффман
Режисер
Джон Фавро
Сценарій
Джон Фавро
Прокат
З 12 червня 2014 по 25 червня 2014
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
16 років