Чемпіони

Чемпіони (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чемпіони» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чемпионы /

Драма про російський спорт «Чемпіони» об’єднує у собі п’ять новел про шлях спортсменів до п’єдесталів зимових Олімпійських ігор. Першість у зимових видах спорту традиційно завойовували радянські, а згодом російські спортсмени. У житті кожного з них олімпійська медаль – найбільше досягнення. Запорукою успіху ставали не лише природні дані та наполегливість, але й дещо більше – жага перемоги, прагнення вершини, яке переборює будь-які перешкоди на своєму шляху. Ці п’ять історій – не про захоплення чи професію, а про справу всього життя. Справу, що потребувала усіх сил та енергії, безкінечної віри в себе. А підтримка близьких допомагала знову і знову підніматися після падінь та травм, давала сили перемагати самого себе, щоб врешті-решт зуміти стати найсильнішим у світі.

Картина «Чемпіони» виходить у прокат за два тижні до відкриття ХХІІ зимових Олімпійських ігор у Сочі. Кіноальманах засновано на реальних подіях. Із величезної кількості чемпіонів творці фільму обрали тільки цих. Більшість з них вже завершили свою спортивну кар’єру, проте продовжують робити все можливе для розвитку улюбленої справи.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
спорт
В головних ролях
Олексій Чадов , Світлана Ходченкова , Марк Богатирьов , Таїсія Вілкова , Тетяна Арнтгольц , Костянтин Крюков , Ігор Верник , Максим Віторган , Андрій Смоляков , Ангеліна Добророднова
Режисер
Дмитро Дюжев , Артем Аксененко , Олексій Вакулов
Сценарій
Еміль Нікогосян , Олександр Маркін , Леонід Марголін
Прокат
З 23 січня 2014
Тривалість
98 хв.