Шукайте жінку (12+)

Шукайте жінку (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шукайте жінку» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Завуалируй это / Cherchez la femme

Паризькі студенти Арман (Фелікс Моаті) і Лейла (Камелія Джордана) кохають одне одного. Любовну ідилію порушує брат дівчини Махмуд (Вілльям Лебхіл), який повертається з Ємену дуже релігійним юнаком. Йому не подобається поведінка сестри і він не дозволяє закоханим бачитись. Та винахідливий Арман вирішує приходити до них в гості відрекомендувавшись Шехерезадою. Це дуже скромна мусульманська дівчина, з ніг до голови закутана в паранджу. У таємничу красуню закохується Махмуд і вирішує одружитися з нею.

Французька комедія «Шукайте жінку» знята режисером та сценаристом Со Абаді. Для нього це дебют на великому екрані. Виходець з Ірану Со Абаді має досвід роботи у кіно у якості монтажера. У фільмі лунає французька та арабська мова. Кошторис склав майже 4 млн. євро. Зйомки проходили у трьох різних французьких містах. Стрічку було презентовано на кількох європейських кінофестивалях. Кінофестиваль Biografilm присудив роботі приз глядацьких симпатій.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, романтика
В головних ролях
Фелікс Моаті, Вільям Лебхіл, Камелія Джордана
Режисер
Су Абаді
Сценарій
Су Абаді
Прокат
З 15 березня 2018, орієнтовно по 21 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
12+