Червоний (12+)

Червоний (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Червоний» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Червоний

Під час Другої світової війни Данило Червоний (Микола Береза) був одним з командирів УПА. По закінченні війни Данило разом із багатьма українцями потрапив до ГУЛАГу. Серед інших земляків тут відбуває покарання Віктор Гуров (Олег Шульга). Він родом зі Сходу України та відстоював у тій війні зовсім інші ідеали. Але любов до малої батьківщини згуртувала в'язнів попри розбіжності у поглядах. Вони об’єднуються аби протистояти ватажку місцевих злодіїв у законі Колі Тайзі (Ігор Котловський). Коли начальник табору майор Абрамов віддає наказ утискати українців до повного їх знищення, земляки наважуються на бунт.

Історичний бойовик «Червоний» розповідає про українців, що потрапили до ГУЛАГу, та їхнє прагнення до свободи. Постановкою фільму зайнявся український режисер грузинського походження Заза Буадзе. Основні зйомки велися на околицях Кривого Рогу – тут збудували декорації радянських концтаборів. Сцени боїв УПА з нацистами та загонами НКВС знімалися під Луцьком.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
історія, бойовик
В головних ролях
Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц, Володимир Шпудейко, Ігор Колтовський, Олег Стефан
Режисер
Заза Буадзе
Сценарій
Андрій Кокотюха
Прокат
З 24 серпня 2017, орієнтовно по 27 вересня 2017
Прем'єрний період
До 30 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 31 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
12+