Обладунки Бога: Мiсiя Зодiак

Обладунки Бога: Мiсiя Зодiак (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Обладунки Бога: Мiсiя Зодiак» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Доспехи Бога: Миссия Зодиак / Chinese Zodiac

Герой Джекі Чана Головний – досвідчений фахівець зі знаходження зниклих скарбів. У третій частині йому необхідно відшукати шість рідкісних статуеток у вигляді голів тварин. У свій час ці бронзові скульптури входили в набір з 12-ти предметів, що уособлювали знаки зодіаку. Фігурки прикрашали фонтан легендарного Літнього палацу на околиці Пекіна. У 1860 році величну споруду було розграбовано і зруйновано англо-французькими військами під кінець Другої опіумної війни, а статуетки безповоротно загублені. Практично ніяких слідів теперішнього перебування статуеток у героя Чана немає, але, звичайно для нього це не проблема.

Напевно, в світі немає іншого 58-річного дідугана, який би так майстерно й ефектно володів бойовими єдиноборствами. А якщо і є, то навряд чи можна побачити його на екрані. Зате ми нарешті можемо побачити наступну (вже заключну, напевно) частину «Обладунків Бога», де вічно молодий Джекі Чан також блискуче, як і колись, перемагає всіх своїх ворогів. Природно, робить він це у своєму класичному стилі: трохи неохайно, добродушно, з посмішкою на обличчі і за допомогою всіляких предметів. З виходу попередньої частини трилогії пройшло вже двадцять два роки, але сюжет «Обладунків» ще в пам'яті.

Незважаючи на те, що Джекі Чан в останні роки своєї кар'єри не дозволяє собі самостійного виконання небезпечних трюків, видовищність і майстерність їм розгублені не були. Навпаки, Чан лише вдосконалюється, і не тільки в бійці. У цьому фільмі актор виступив режисером, продюсером, художником і навіть оператором. Всього він був задіяний більш ніж в п'яти різних іпостасях, за що був внесений в книгу рекордів Гіннеса, як найактивніший кінодіяч.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, комедія, пригоди
В головних ролях
Джекі Чан, Квон Сан У, Ляо Фань, Сінтхун Яо, Чжан Ланьсінь, Лаура Вейссбеккер, Олівер Платт, Емілі Гуйо, Кейтлін Дешель, Кенні Джі
Режисер
Джекі Чан
Сценарій
Джекі Чан, Френкі Чан, Едвард Танг
Прокат
З 31 січня 2013
Тривалість
128 хв.