Шоколад

Шоколад (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шоколад» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шоколад / Chocolat

Події розгортаються у Франції 1886 року. Нікого вже не дивує темношкіра вільна людина. Однак про те, щоб здобути освіту і влаштуватися на роботу нарівні з білими, мова ще не йде. Рафаель Паділла (Омар Сі) народився в рабстві, проте втік і заробляв собі на життя вуличними танцями. Захоплений талантом хлопця, досвідчений клоун Джордж Футіт (Джеймс Тьєрре) запрошує його виступати дуетом. Так з'явився легендарний цирковий тандем «Футіт та Шоколад». Визнання та слава чорношкірого клоуна – безперечний прорив. Однак затребуваність Рафаеля-Шоколаду базувалася на тому, що він грав на сцені роль цапа-відбувайла. А весь гумор було побудовано на запотиличниках та ляпасах.

Драма «Шоколад» розповідає про долю першого чорношкірого актора у Франції. В основі сюжету – біографічна книга Жерара Нуар'єля «Клоун-негр "Шоколад": Забута історія про першого чорного артиста французької сцени», що вийшла 2012 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2016
Країна
Франція
Мова дублювання
фрацузька (з українськими субтитрами)
Жанр
драма
В головних ролях
Омар Сі, Джеймс Тьєррє, Клотільда Есме, Олів'є Гурме, Фредерік П'єро, Ноемі Львівські
Режисер
Рошді Зем
Сценарій
Сіріль Желі, Олів'є Горс, Жерар Нуарьєль
Прокат
З 12 травня 2016 по 18 травня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
12 травня 2016 р.
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16+