Час хризантем

Час хризантем (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Час хризантем» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Время хризантем / Час хризантем

Головна героїня фільму Ольга (Алла Бінєєва) втратила найближчу в своєму житті людину. Намагаючись сховатися від жорстокої реальності, та пережити страшні і невиправдано довгі хвилини від смерті до похорону, вона придбала авто та вирушила подорожувати околицями Києва. Та від самої себе втекти не вийде. Тяжкі питання одне за одним лунають у її свідомості. Дорогою Ольга зустрічається з різними людьми. У когось вчиться жити, когось вчить сама. Зараз найважливіше для неї – знову віднайти сенс життя.

Драма «Час хризантем» створена українським режисером та сценаристом Дмитром Мойсеєвим. Головна ідея, якою він керувався – бути вдячним за життя та за те, що у ньому відбувається. Знімали фільм у Києві та його околицях. На стадії виробництва проект не мав підтримки від Державного агентства України з питань кіно, але на стадії постпродакшену агентство підключилося до роботи. Завдяки цьому стрічку покажуть на екранах обласних центрів України.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма
В головних ролях
Алла Бінєєва, Пьотр Армяновський, Ігор Рубашкін, Андрій Кронглевський, Костянтин Данилюк
Режисер
Дмитро Мойсеєв
Сценарій
Дмитро Мойсеєв
Прокат
З 01 червня 2017 по 21 червня 2017
Прокат у Києві та Львові (Forum Lviv)
З 01 червня по 07 червня
Прокат у Одесі (City Center Таїрова)
З 08 червня по 14 червня
Прокат у Харкові та Сумах
З 15 червня по 21 червня
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
70 хв.
Вікові обмеження
12+