Що творять чоловiки!

Що творять чоловiки! (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Що творять чоловiки!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Что творят мужчины! / Что творят мужчины!

Як мовиться, у багатих свої чудасії, і нерідко ці чудасії стосуються сексуальної тематики. В одного ексцентричного мільйонера виникає блискуча, на його погляд, ідея: організувати «Секс-лото» - гру, в ході якої учасники будуть змагатися один з одним в мистецтві зваблювання і спокуси. Сказано - зроблено. Претенденти на виграш зібрані, а їх потенційні цілі, самі того не підозрюючи, теж стануть учасниками цієї божевільної авантюри. Що ж, влаштовуйтеся зручніше. Шоу починається!

Головні герої картини «Що творять чоловіки!» - звичайні люди, у кожного з яких є своє життя. Не всі з них успішні на сексуальному поприщі, однак щоб отримати головний приз, попотіти доведеться всім. Отже, четверо наших головних героїв (Таїр Мамедов, Костянтин Крюков, а також резиденти Comedy Club Роман Юнусов і Гавриїл Гордєєв) згадують всі свої самі брудні трюки, для того щоб спокусити якомога більше дівчат на морському курорті і виграти півмільйона доларів.

Завдання учасників «Секс-лото» ускладнюється тим, що всі їх цілі дуже вже непрості. Серед них: сектантка, незаймана, дружина олігарха, феміністка і навіть бабуся. Кожному з героїв доведеться реалізувати весь свій фірмовий арсенал, щоб обійти конкурентів і отримати заповітний приз. Наші герої готові до всього, крім одного ... Що якщо в розпусну і сексуальну гру втрутиться справжня любов?

«Що творять чоловіки!» - яскрава комедія на вельми пікантну тему, занудьгувати в ході якої вже точно не вийде. Вас чекає море гумору, маса гострих моментів і, звичайно, зустріч з улюбленими акторами і зірками вітчизняного шоу-бізнесу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
комедія
В головних ролях
Таїр Мамедов, Костянтин Крюков, Роман Юнусов, Гавриїл Гордєєв
Режисер
Сарік Андреасян
Сценарій
Сарік Андреасян
Прокат
З 28 лютого 2013
Тривалість
87 хв.
Вікові обмеження
18 років