Чунгул

Чунгул (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чунгул» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чунгул

Головний герой фільму – хлопець на ім’я Денис (Богдан Юсипчук). Йому потрібно перегнати машину замовника з одного міста до іншого. Дорогою автомобіль ламається, і столичному хлопцеві доводиться зупинитися в незнайомому місці на ремонт. Хто ж міг знати, що це напівпорожнє село насправді не таке гостинне. Місцевий чаклун бере досить високу ціну з тих, хто хоче залишити ці краї живим та неушкодженим. Але яку плату він візьме з Дениса? Надто якщо врахувати, що донька чаклуна Олеся (Ганна Гуляєва) закохалася в гостя.

Містичний трилер «Чунгул» – чергове дітище братів Олександра та В’ячеслава Альошечкіних («Синевір»). Картина знімається повністю на спонсорські кошти. За словами творців, це дає їм можливість вільно почуватися у творчому плані. Знімальний процес проходив на Київщині. Узагалі ж назва фільму – це назва населеного пункту. З тюркської перекладається як вир, трясовина, потрапивши в яку людині дуже складно вибратися.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва, Георгій Поволоцький, Віктор Демерташ, Володимир Мунтян, Георгій Поволоцький
Режисер
Олександр Альошечкін, В'ячеслав Альошечкін
Сценарій
Олександр Альошечкін
Прокат
З 27 жовтня 2016, орієнтовно по 09 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
27 жовтня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
74 хв.
Вікові обмеження
16+