Кінороман

Кінороман (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кінороман» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кинороман / Cinemanovels

Головна героїня фільму, Грейс Лоренштейн (Лорен Лі Сміт), веде самотній спосіб життя. Вона рідко з’являється на людях, мало з ким спілкується та любить тишу. Смерть батька, відомого режисера, змінює життя героїні. До неї звертаються по допомогу при організації меморіального показу фільмів батька. Зясовується, що її сусід Адам (Кетт Тортон) великий прихильник творчості покійного режисера. І саме цей факт зближує героїв. З кожним новим переглянутим фільмом життя Грейс змінюється. І батько, який не докладав зусиль до її виховання за життя, допомагає їй з допомогою своїх фільмів.

Драма «Кінороман» – це дивовижний фільм. На усіх етапах виробництва найактивнішу участь брав один і той самий юнак – Террі Майлз. Він є режисером автором сценария, продюсером, оператором та монтажером картини. Подібну багатогранність Майлз проявляв впродовж усієї своєї кар’єри. Премєра картини відбулася на міжнародному кінофестивалі у Торонто.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2013
Країна
Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, комедія
В головних ролях
Лорен Лі Сміт, Дженніфер Билз, Бен Коттон, Сара Грей, Кетрін Ізабель, Кетті Тортон
Режисер
Террі Майлз
Сценарій
Террі Майлз
Прокат
З 09 жовтня 2014 по 15 жовтня 2014
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
16 років