І сміх, і гріх (16+)

І сміх, і гріх (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «І сміх, і гріх» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

И смех, и грех / Coexister

Ніколя Лежен (Фабріс Ебуе) переживає низку невдач і в особистому житті, і в кар’єрі. Він музичний продюсер, але останнім часом не має жодного гідного уваги проекту. Керівництво ставить Лежену суворе завдання – за півроку вивести на сцену гурт, який збирав би повні зали. У іншому випадку він остаточно втратить роботу. Цікавих та талановитих музикантів знайти зовсім не легко. А зробити їх популярними ще тяжче. Але завжди можна об’єднати популярних людей в гурт. Лежен планує зібрати разом католицького священика, рабина та імама. Виступ такого бойз бенду ніхто не схоче пропустити.

Французька комедія «І сміх, і гріх» є дітищем Фабріса Ебуе. Він виконав головну роль, сам написав сценарій та посів режисерське крісло. Натхненням для нього стала історія гурту, у якому співали священики. Один з учасників наприкінці успішного гастрольного туру побажав зняти з себе сан. Поєднання у житті любові до музики та релігійності Ебуе вирішив розширити на три найпоширеніші релігії Франції.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Рамзі Бедіа, Мілен Буді, Джонатан Коен, Гійом де Тонкедек, Фабріс Ебуе, Грегуар Фоссель
Режисер
Фабріс Ебуе
Сценарій
Фабріс Ебуе
Прокат
З 09 листопада 2017, орієнтовно по 15 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 09 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+