Прихована краса

Прихована краса (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прихована краса» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Collateral Beauty

Головний герой фільму – Говард Інлет (Вілл Сміт), креативний, цілеспрямований та успішний. Але після смерті доньки життя втрачає для нього сенс. Його захоплює лише написання листів. Він пише смерті, запитуючи її про доцільність вибору тих, хто мусить померти. Пише любові, намагаючись зрозуміти, навіщо вона подарувала надії, яким не судилося здійснитися. Пише часу, щоб вияснити, куди він поспішає. Друзі намагаються повернути Говарда до повноцінного життя, але безрезультатно. Порятунком стає спілкування з таємничими незнайомцями: товариська жінка на кладовищі (Хелен Міррен) запевняє, що вона і є смерть. Чуттєва дівчина (Кіра Найтлі) здатна відповісти на всі запитання, адресовані любові.

Драма «Прихована краса» зібрала під своїми знаменами зірок першої величини, серед яких два володарі, а також номінанти премії «Оскар». За режисуру відповідав Девід Френкел («Марлі та я», «Диявол носить Прада»). Сценарій належить Аллану Лоб («Двадцять одне»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Вілл Сміт, Кіра Найтлі, Кейт Вінслет, Едвард Нортон, Хелен Міррен, Наомі Харріс
Режисер
Девід Френкел
Сценарій
Аллан Лоб
Прокат
З 15 грудня 2016, орієнтовно по 04 січня 2017
Прем'єрний період до
21 грудня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
22 грудня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
12+