Колонія Дігнідад

Колонія Дігнідад (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Колонія Дігнідад» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Колония Дигнидад / Colonia

Події розгортаються в 1973 році в Чилі. Німецького кореспондента Даніеля (Даніель Брюль) було викрадено під час демонстрації. Він потрапляє в закрите від сторонніх очей поселення вихідців із Німеччини. Колонія прикривається релігійною діяльністю, але на ділі тут панують безжальні порядки. Людське життя не становить жодної цінності, жителів примушують до важкої праці і нерідко піддають тортурам. Дівчина Даніеля вирішує добровільно піти до колонії, щоб допомогти своєму коханому втекти.

Трилер «Колонія Дігнідад» побудований на реальних подіях. Це пекло на землі влаштував диктатор-проповідник Пауль Шефер. Офіційно закрили поселення лише 1991 року, а притягнути Шефера до відповідальності вдалося тільки 2005-го. За постановку картини взявся режисер із Німеччини Флоріан Галленбергер, володар премії «Оскар» за кращу короткометражку 2001 року. Також він брав участь у написанні сценарію.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2015
Країна
Німеччина, Франція, Люксембург
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма, мелодрама, історія
В головних ролях
Емма Вотсон, Даніель Брюль, Мікаел Нюквіст, Риченда Кері Вікі Кріпс, Джинн Вернер
Режисер
Флоріан Галленбергер
Сценарій
Torsten Wenzel, Флоріан Галленбергер
Прокат
З 31 березня 2016 по 06 квітня 2016
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16+