Кутіс

Кутіс (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кутіс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кутис / Cooties

Вчителі приватної початкової школи завжди здогадувалися, що від дітей варто було б триматися подалі. Але вони собі навіть уявити не могли, наскільки небезпечні ці малюки. Наївшись курячих нагетсів, дітлахи перетворилися на зловісних зомбі, які прагнуть зжерти всіх дорослих. Звісно, в першу чергу ненависних вчителів. Рятуватися втечею – вибір слабаків. Тому вчителі озброюються, хто – ключкою, а хто – термосом, і йдуть у наступ.

Фільм «Кутіс» отримав свою назву від дитячої гри, поширеної в США і Канаді. Діти ганяються один за одним і один «заразний» прагне «заразити» інфекцією всіх навколо, доторкнувшись до них. Виробництвом комедії зайнялася студія SpectreVision, що належить Елайджі Вуду, так що головну «дорослу» роль він приберіг для себе. Зйомки почалися влітку 2013, а у вересні 2014 було оголошено, що фінал картини вирішили перезняти. Прем'єрний показ відбувся на кінофестивалі Стенлі в квітні 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2014
Країна
США, Росія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, фантастика, бойовик, комедія
В головних ролях
Елайджа Вуд, Рейн Вілсон, Елісон Пілл, Джек МакБрайєр, Лі Уоннелл, Назим Педрад, Іен Бреннан, Хорхе Гарсіа, Санні Мей Еллісон, Армані Джексон
Режисер
Джонатан Мілотт, Кері Мерніон
Сценарій
Іен Бреннан, Лі Уоннелл
Прокат
З 24 вересня 2015 по 07 жовтня 2015
Знижки в будні та вихідні з:
1 жовтня 2015 р.
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
18 років