Злочинець

Злочинець (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Злочинець» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Преступник / Criminal

Особливо важливе завдання, що проводилося в Копенгагені спецслужбами США, провалене. Агент Біл Поуп (Райан Рейнольдс), на якому лежала вся відповідальність за операцію, загинув. Єдина можливість виправити ситуацію – використати пам'ять покійного, передавши її живій людині. Чиїм життям заради цього пожертвувати не шкода? Вибір зупинився на ув'язненому Стюарті (Кевін Костнер), який довше жив у в'язниці, ніж на волі. Його безстрашність і вміння вбивати – гарна риса з точки зору ЦРУ. Ось тільки як уживеться в одній людині дві різні особистості? Ніхто цього передбачити не може.

Кримінальний трилер «Злочинець» знято спільно кінематографістами з Великобританії і США. Про початок роботи над проектом оголосили в 2013 році. Для виконання головних ролей були запрошені зірки першої величини. Виконавці не вперше зустрічаються на знімальному майданчику. Зйомки стартували на початку вересня 2014 року в Лондоні. Дата виходу на екрани була перенесена з серпня 2015 року на квітень 2016.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, драма, кримінал, детектив
В головних ролях
Кевін Костнер, Гарі Олдман, Томмі Лі Джонс, Райан Рейнольдс, Еліс Ів, Галь Гадот
Режисер
Аріель Вромен
Сценарій
Дуглас Кук, Девід Уайсберг
Прокат
З 14 квітня 2016 по 04 травня 2016
Прем'єрний період до
20 квітня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
21 квітня 2016 р.
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16+