Кривий будиночок (12+)

Кривий будиночок (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кривий будиночок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Скрюченный домишко / Crooked House

Молодий і талановитий детектив Чарльз Гейворд (Макс Айронс) закохався у Софію (Стефані Мартін) з першого погляду. У наступну їх зустріч він дізнається, що у родині дівчини сталася трагедія. Її дідуся, заможного Аристіда Леонідіса, вбито. Софія звертається до Чарльза по допомогу у розслідуванні вбивства. Аби поспілкуватись з усіма мешканцями будинку, де скоєно злочин, молодий детектив оселяється там. Проте такому гостю раді далеко не всі члени родини.

Кримінальна драма «Кривий будиночок» є екранізацією однойменного детективного роману Агати Крісті, написаного у 1949 році. Роман вважається однією із найвдаліших робіт письменниці через несподівану кінцівку. Адаптацією сценарію займались троє сценаристів, серед яких володар премії «Оскар» за кращий сценарій 2002 року Джуліан Феллоуз. Режисеру Жилю Паке-Бреннеру вдалося створити неповторну атмосферу, в яку чудово вписалася гра акторів. Знімали фільм починаючи з вересня 2016 року у Королівському коледжі у Лондоні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
кримінал, детектив
В головних ролях
Крістіна Хендрікс, Джилліан Андерсон, Гленн Клоуз, Аманда Аббінгтон, Джуліан Сендс
Режисер
Жиль Паке-Бреннер
Сценарій
Жиль Паке-Бреннер, Джуліан Феллоуз
Прокат
З 30 листопада 2017, орієнтовно по 27 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
12+