Танцюй звідси!

Танцюй звідси! (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Танцюй звідси!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Танцуй отсюда! / Cuban Fury

Головний герой картини «Танцюй звідси!» – Брюс Гарретт (Нік Фрост). У офіс, де він коротає свої дні на посаді інженера, приходить нова начальниця Джулія (Рашида Джонс). Між чоловіками контори, де ніколи нічого не відбувається, розгортається війна за увагу Джулії. З’ясовується, що леді-босс шаленіє від сальси. Тож переможцем у цій битві стане той, хто краще танцює. Ось тут і з’ясовується, що Брюс – чемпіон серед підлітків по сальсі. У короткий час чоловіку, що давно не слідкував за своєю фізичною формою, доведеться відновити усі свої навички. Якщо, звісно, він не збирається вибувати з боротьби за серце красуні!

Британська комедія про товстуна, який хоче стати найкращим у танці, знята командою телевізійників, які мають чималий досвід у створенні комедійних серіалів. А ось вихід на великий екран для кожного з них – дебют. Чого не скажеш про виконавців головних ролей Ніка Фроста («Пол: таємний матеріальчик») та Рашиду Джонс («Соціальна мережа»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2014
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Нік Фрост, Рашида Джонс, Венді МакЛендон-Кові, Кріс О’Дауд, Іен МакШейн
Режисер
Джеймс Гріффітс
Сценарій
Джон Браун
Прокат
З 01 травня 2014 по 14 травня 2014
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16 років