Звірячий загін

Звірячий загін (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Звірячий загін» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Звериный отряд / Cuccioli: Il Paese del Vento

Є на світі країна, де вітер дуже важливий! Вона так і називається – Країна Вітрів. Усі пристрої у жителів цього краю працюють від енергії вітру. Завдяки йому рухається весь транспорт і працює навіть виробництво морозива! Пориви вітру з'являються завдяки обертанню колеса, а знаходиться воно всередині гори. Як це іноді буває, знайшлася зла відьма, яку такий стан речей у Країні Вітрів не влаштовував. Лиходійка викрала Колесо і тим самим зупинила життя у Країні. І що ж тепер робити всім жителям? Правильно! Вірити у те, що дружному загону вдасться повернути Колесо на місце. Адже вони як ніхто інший знають, наскільки важливо це для мешканців затишного рідного краю. Але чи захоче відьма відмовитися від своїх підступних планів?

Мультфільм «Звірячий загін» зняв режисер Серджо Манфо. Італієць усю свою кар'єру присвятив анімації і добре розуміється не тільки на режисурі, але і на написанні сценаріїв.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Італія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм
Режисер
Серджо Манфо
Прокат
З 29 січня 2015
Тривалість
- хв.