Ігри чемпіонів

Ігри чемпіонів (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ігри чемпіонів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Жертвуя пешкой / Pawn Sacrifice

Початок 70-х років минулого сторіччя. Холодна війна в розпалі. Уряди США та СРСР використовують будь-яку можливість, щоб помірятися силами. Дійшла черга і до першості з шахів. 1972 року відбувся матч за звання чемпіона світу між радянським шахістом Борисом Спаським (Лев Шрайбер) – діючим абсолютним чемпіоном – та американцем Робертом Фішером (Тобі Магуайр).

Біографічна драма «Ігри чемпіонів» про геніального шахіста побудована на реальних подіях. Шахове протистояння стало витком холодної війни і на всіх рівнях сприймалося як поле бою між США та Союзом. Після показаного в фільмі матчу Фішер замкнувся в собі і не брав участі в матчах, потрібних для захисту чемпіонського звання. Через 20 років, 1992 року, Спаський та Фішер зустрілися знову – один задля реваншу, для інший – щоб підтвердити свою перевагу. Перенести на екран події, які стали для кращого шахіста століття доленосними, зважився Едвард Цвік, володар премії «Оскар» («Закоханий Шекспір»).

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2014
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Тобі Магуайр, Лев Шрайбер, Лілі Рейб, Пітер Сарсгаард, Майкл Стулбарг, Робін Вайгерт
Режисер
Едвард Цвік
Сценарій
Стівен Найт, Стівен Дж. Рівел, Крістофер Уілкінсон
Прокат
З 10 грудня 2015 по 23 грудня 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
14 грудня 2015 р.
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
14+