Шеф Адам Джонс

Шеф Адам Джонс (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шеф Адам Джонс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шеф Адам Джонс / Burnt

Головний герой драми Адам Джонс (Бредлі Купер) в 16 років поїхав до Парижа, щоб зробити кар'єру кухаря. Дуже скоро він став кращим у цій сфері. Джонс звик до того, що підлеглі беззаперечно слухаються його, а шефи інших ресторанів захоплюються ним. Можливо, тому він перестав докладати зусиль, щоб утриматися на піку кар'єри. Непомітно для самого себе він позбувся всього. Тепер, маючи величезний досвід і бажання повернутися у професію, Джонс їде в Лондон, щоб відкрити там свій ресторан.

У драми «Шеф Адам Джонс» в процесі роботи над нею кілька разів змінювалась назва. Під одною з робочих фільм вийде в українському прокаті. Англомовна назва фільму перекладається як «Згорілий» або «Втомлений». Режисуру довірили Джону Уеллсу («Август»). В одного з авторів сценарію, Стівена Найта, є чудовий досвід роботи над кулінарною тематикою – драма «Прянощі та солодощі» 2014 року. Зйомки фільму проходили в Новому Орлеані та Лондоні.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Бредлі Купер, Сієна Міллер, Омар Сі, Даніель Брюль, Ріккардо Скамарчіо, Ума Турман
Режисер
Джон Уеллс
Сценарій
Стівен Найт, Майкл Калесніко
Прокат
З 12 листопада 2015 по 02 грудня 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
19 листопада 2015 р.
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+