Хвиля

Хвиля (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хвиля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Волна / Bølgen

Головний герой картини – геолог Крістіан (Крістофер Йонер). Своє життя він присвятив дослідженню гірського хребта, в якому утворився розлом. За прогнозами, якщо цей розлом збільшиться, і частина скелі впаде в море, то утворюється гігантська хвиля. За лічені хвилини вона змиє з лиця землі сусіднє місто і всіх його жителів. Момент, про який так багато думав і якого так сильно боявся Крістіан, настав. Щоб врятуватися самому і допомогти вижити своїм близьким, у героя є близько десяти хвилин.

Фільм «Хвиля» про цунамі, яке виникло внаслідок падіння в море уламка скелі, зняли норвезькі кінематографісти. Передумовою до створення трилера стали зміни в гірському хребті Окернесет. Розлом в одній із його частин збільшується на 10–15 см на рік, і рано чи пізно це призведе до катастрофи, подібної до тієї, яку показано в картині. Перший норвезький фільм-катастрофу висунуто на здобуття премії «Оскар» за кращий іноземний фільм.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2015
Країна
Норвегія
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Крістофер Йонер, Томас Бо Ларсен, Фрідтьов Сохейм, Ені Даль Торп, Лайла Гуді, Йонас Хофф Офтебро
Режисер
Роар Утхауг
Сценарій
Юн Коре Роке, Харальд Розенльов-Еєг
Прокат
З 24 грудня 2015 по 30 грудня 2015
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
16+