Ніч перед похміллям

Ніч перед похміллям (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ніч перед похміллям» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рождество / The Night Before

Ісаак Грінберг (Сет Роген), Кріс Робертс (Ентоні Макі) і Ітан Міллер (Джозеф Гордон-Левітт) дружать із дитинства. Чотирнадцять років тому в переддень Різдва загинули батьки Ітана, і друзі були єдині, хто підтримував його тієї ночі. Відтоді кожне Різдво вони неодмінно проводять утрьох. Але життя не стоїть на місці, і невдовзі їм доведеться попрощатися з цією звичкою. Ісаак готується стати батьком – гучні розваги мають залишитися в минулому. А Кріс прославився, і тепер йому не до того. Друзі збираються, щоб востаннє зустріти Різдво разом. Цього разу з небувалим розмахом.

Різдвяна комедія «Ніч перед похміллям» – дітище Джонатана Левіна. Він зайняв режисерське крісло і спільно з Еріелем Шаффіром і Кайлом Хантером написав сценарій. Незважаючи на те, що дії картини розгортаються взимку, основні зйомки провели влітку 2014 року в Нью-Йорку. Тільки сцени з ялиною біля Рокфеллер-центру зняті в січні 2015-го.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Джозеф Гордон-Левітт, Сет Роген, Ентоні Макі, Джилліан Белл, Лізі Каплан, Майкл Шеннон
Режисер
Джонатан Левін
Сценарій
Джонатан Левін, Кайл Хантер, Еріель Шаффір
Прокат
З 24 грудня 2015 по 20 січня 2016
Тривалість
101 хв.
Прем'єрний період до:
10 січня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
11 січня 2016 р.
Вікові обмеження
18+