Крутий татусь (12+)

Крутий татусь (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Крутий татусь» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Все пары делают это / Daddy Cool

Головні герої стрічки Мод (Лоранс Арне) та Адріан (Венсан Ельбаз) одружилися, коли були зовсім молодими. І якщо легковажність та бешкети юності Мод залишила у минулому, то Адріан досі поводить себе як підліток. Їхній шлюб ось-ось розпадеться. Тож аби довести дружині свою серйозність та відповідальність, Адріан влаштовує у їхній спільній квартирі дитячий садочок. Мод переконана, що няня з чоловіка нікудишня, проте він так просто не опускатиме рук.

Французьку комедію «Крутий татусь» створив Максим Говаре. Спільно з Ноемі Сельо він написав сценарій та сам зайнявся режисурою. Основні зйомки проводили на студії Епіне-сюр-Сен. Квартиру, у якій живуть герої, збудували спеціально на території студії. Незадовго до початку зйомок виконавець головної ролі Венсан Ельбаз отримав травму ноги. Через щільний знімальний графік часу для повного видужання не було, тож кульгавість довелося прописати у сценарії, аби пояснити тимчасову ваду актора.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Венсан Ельбаз, Лоранс Арне, Жан Франсуа Кейрі, Грегорі Фетуссі, Жюльєт Піволо
Режисер
Максим Говаре
Сценарій
Максим Говаре
Прокат
З 01 лютого 2018, орієнтовно по 21 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
12+