Хто в домі тато

Хто в домі тато (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хто в домі тато» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Здравствуй, папа, Новый год / Daddys Home

Бред (Уїлл Феррелл) – тихий і скромний чоловік. Усіма силами він намагається стати гарним батьком Ділану та Меган, дітям своєї дружини Сари (Лінда Карделліні) від першого шлюбу. Здається, що це в нього виходить. Але свої корективи вносить приїзд справжнього батька дітей Дасті Майрона (Марк Уолберг). Щоб завоювати увагу дітлахів, ці двоє ладні зі шкіри лізти. Ось тільки чи дадуть такі зусилля результат, поки не зрозуміло.

Комедія «Хто в домі тато» – це спільна робота Шона Андерса та Джона Моріса. Обидва працювали над сценарієм фільму «Ми – Міллери», а в цій картині вирішили не тільки створити сюжет, а й посісти режисерське крісло. Навиконання провідних ролей запросили Уілла Феррелла та Марка Уолберга, які вже мають досвід спільної роботи у комедії. 2010 року їм дісталися головні ролі в фільмі «Копи в глибокому запасі». Зйомки комедії стартували в листопаді 2014 року і тривали до початку лютого 2015-го.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Вілл Феррелл, Марк Уолберг, Лінда Карделліні, Алессандра Амброзіо, Томас Хейден Черч, ДжоАнна Уортем
Режисер
Шон Андерс, Джон Морріс
Сценарій
Брайан Барнс, Шон Андерс, Джон Морріс
Прокат
З 07 січня 2016 по 27 січня 2016
Тривалість
96 хв.
Прем'єрний період до:
13 січня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
14 січня 2016 р.
Вікові обмеження
14+