За подих від тебе (16+)

За подих від тебе (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «За подих від тебе» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дыши во мгле / Dans la brume

Подружжя Анна (Ольга Куриленко) та Матьє (Ромен Дюріс) живуть у Парижі разом зі своєю невиліковно хворою донькою. Через недуг дівчинка змушена знаходитись у спеціальній барокамері. Стається землетрус і на поверхню починає підніматися токсичний газ. Невідома речовина призводить до загибелі безлічі людей по усьому місту. Вижили лише ті, хто забрався на верхні поверхи або дахи будинків. Без їжі, електроенергії та інформації люди чекають на порятунок. Та Анні і Матьє не можна гаяти часу. Кількома поверхами нижче за них у герметично закритому просторі залишилася хвора дитина.

Сценарій до фантастичного трилеру «За подих від тебе» писали одразу втрьох Гійом Леман, Джиммі Бемон та Матьє Делозье. Режисерське крісло посів Деніел Робі. Ідея зняти фільм-катастрофу, події якого розгортаються у Парижі, виникла в 2011 році. Відтоді сценарій неодноразово допрацьовувався. До знімального процесу перейшли у лютому 2017 року. Бюджет стрічки склав 9 млн. євро.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
наукова фантастика, виживання
В головних ролях
Ромен Дюріс, Ольга Куриленко, Фантина Ардуіно, Мішель Робен, Анна Гейлор
Режисер
Деніел Робі
Сценарій
Джиммі Бемон, Guillaume Lemans
Прокат
З 19 квітня 2018, орієнтовно по 02 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+